Class A state boys

A UMaine, Orono

1, Cheverus 368. 2, Bangor 358. 3, Brunswick High School 182. 4, Massabesic 162. 5, Falmouth 133. 6, Windham 129. 7, Deering 124. 8, Gorham , 117. 9, Thornton Ad. 114. 10, Lewiston , 113. 11, Scarborough 87.12, Kennebunk 82. 13, South Portland High School 79. 14, Portland , 73. 15, Westbrook 58. 16, Cony 47. 17, Monmouth Ad., 30. 18, Lawrence 18 19, Messalonskee 12. 20, Mount Ararat 9. 21, Hampden Ad. 7. 22, Brewer 6. 23, Biddeford 5. 24, Sanford 2.

200 Yard Medley Relay: Championship Final — 1, Bangor (Louis Booysen SR, Liam Reading JR, David Smallwood SR, Colton Markevich SR), 1:39.64. 2, Cheverus (Thomas Nappo SO, Tim Jerome SR, Kevin Kane SO, John Devine SR), 1:43.16. 3, Brunswick (Jacob Cost JR, Nate Samson SO, Ben Farrell SO, Henry Raker FR), 1:44.17. 4, Deering (Adam Roland SO, Eric Delmonte SR, Alex Tucci SR, Roman Anderson FR), 1:46.83. 5, Thornton Ad. (Bartu Erim SR, Aaron Tse SR, Chris Steward JR, Ryan Lozeau SR), 1:49.76. 6, Windham (Josh Labrecque SO, Joseph Paluso JR, Josh Blake SR, Lyle Webster JR), 1:50.80. 7, Gorham (Timmer Sposato JR, Tim Smith SR, Gunder Sandeno JR, Caleb Goodall SR), 1:52.86. 8, Kennebunk High School (Noah Cimenian JR, Tyler Dumas JR, Alex Sullivan SO, Andrew Zogg SO), 1:56.31. Consolation Final — 9, Westbrook (Greg Violette JR, Sidney Bartlett FR, Jordan Gattine SR, Brandon Labbe ), 1:55.67. 10, Scarborough (Josh Caiazzo SO, Nate Erickson JR, Caleb Delisle SR, Nate Howard JR), 1:55.88. 11, Falmouth (Connor Perron FR, Winslow Robinson SO, Nathan Ryer SO, Eric Anton JR), 1:58.91. 12, Cony High School (Bradley Beeckel JR, Dale Lapierre SO, Noah Aube SO, Logan Testerman SO), 1:58.99. 13, South Portland (Liam Hayes FR, Taaniel Kiidli SR, JT Fix SO, Christien Breau SR), 1:59.08. 14, Massabesic (Hunter Tarbox SO, Nathan Messier FR, Garrett LaFrance JR, Ryan Burke SO), 1:59.43. 15, Messalonskee (Griffin Burns SO, Benjamin Thibert SO, Daeghan Elkin JR, Spencer DeWitt JR), 2:01.63. 16, Sanford (Quinn Severs SO, Matt Webber SO, Korey DeBoth SO, Riley Legere SO), 2:09.51.

200 Yard Freestyle: Championship Final — 1, David Smallwood, Bangor , 1:42.38. 2, Michael O’Donovan, Cheverus , 1:45.44. 3, Noah Aube, Cony High School, 1:52.10. 4, Timmer Sposato, Gorham , 1:52.52. 5, Tony Penk, Cheverus , 1:52.78. 6, Collin Chamberlain, Massabesic , 1:53.92. 7, Nick Alvarez, South Portland , 1:54.62. 8, Stuart Wolff-Goodrich, Kennebunk , 2:01.03. Consolation Final — 9, Sam Carlson, Bangor , 1:54.78. 10, Walker Church, Cheverus , 1:56.56. 11, Connor Perron, Falmouth , 1:59.91. 12, Josh Labrecque, Windham , 2:00.81. 13, Angus McLean, Kennebunk, 2:00.99. 14, Alex Mills, Lewiston , 2:02.46. 15, Thomas Richards, South Portland , 2:06.98. 16, Nate Gere, Kennebunk , 2:09.66.

200 Yard IM: Championship Final — 1, Eric Delmonte, Deering , 1:54.58. 2, Liam Reading, Bangor , 1:58.99. 3, Kevin Kane, Cheverus, 1:59.74. 4, Matthew Charest, Lewiston , 2:02.41. 5, Louis Booysen, Bangor , 2:05.96. 6, Peter Tirabassi, Lewiston, 2:06.65. 7, Jacob Griffin, Cheverus , 2:08.26. 8, Cameron Mayhew, Massabesic , 2:13.66. Consolation Final — 9, Alex Bevier, Lawrence, 2:11.15. 10, Alex Tucci, Deering , 2:14.40. 11, Stephen Comeau, Bangor , 2:15.12. 12, Chris Steward, Thornton Ad., 2:15.80. 13, Sam Devine, Cheverus , 2:18.24. 14, Brian Dysart, Hampden Ad., 2:19.12. 15, Winslow Robinson, Falmouth , 2:19.52. 16, Sam Shoberg, Windham , 2:23.70.

50 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Jake Perron, Falmouth , 22.35. 2, Tim Smith, Gorham , 22.58. 3, John Devine, Cheverus , 22.89. 4, Colton Markevich, Bangor , 23.08. 5, Kyle Ankermann, Scarborough , 23.53. 6, Caleb Fushillo, Massabesic , 23.59. 7, Bartu Erim, Thornton Ad., 23.73. 8, Ben Farrell, Brunswick , 23.84. Consolation Final — 9, Grant Lufkin, Bangor , 23.92. 10, Gustav Anderson, Cheverus , 24.10. 11, Tim Jerome, Cheverus , 24.12. 12, John Giberti, Windham , 24.13. 13, Fedor Drown, Portland , 24.15. 14, Aaron Tse, Thornton Ad., 24.55. 15, Mason Darling, Massabesic , 24.58. 16, Ben Wade, Mount Ararat , 24.77.

1 mtr Diving: Finals — 1, Grant Lufkin, Bangor , 366.50. 2, Nicholas Jensen, Cheverus , 324.15. 3, Alex Pulley, Bangor , 292.35. 4, Ezra Rogers, Brunswick , 245.80. 5, Nate Erickson, Scarborough High School, 232.05. 6, Damian Robinson, Bangor , 231.25. 7, Toby Jones, Bangor , 229.65. 8, Christopher Roderick, Brunswick , 214.80. 9, Jacob Bixby, Massabesic , 208.80. 10, Fred Baldenweck, Cheverus , 202.25. 11, Noah Brillant, Mount Ararat , 187.90. 12, Owen Williams, Biddeford , 178.90.

100 Yard Butterfly: Championship Final — 1, David Smallwood, Bangor , 50.94. 2, Joe Manduca, Monmouth Ad., 54.39. 3, Kevin Kane, Cheverus , 54.72. 4, Jacob Cost, Brunswick , 55.73. 5, Chris Steward, Thornton Ad., 56.82. 6, Eric Worden, Portland , 57.37. 7, Nick Alvarez, South Portland , 57.70. 8, Alex Tucci, Deering , 58.61. Consolation Final — 9, Raymond Le, Cheverus , 1:00.19. 10, Winslow Robinson, Falmouth , 1:01.47. 11, Alex Sullivan, Kennebunk High School, 1:02.64. 12, Caleb Delisle, Scarborough , 1:03.17. 13, Josh Blake, Windham , 1:03.33. 14, Daeghan Elkin, Messalonskee High School, 1:03.99. 15, Kadin Woolever, Brunswick , 1:05.23. 16, Nathan Ryer, Falmouth , 1:06.31.

100 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Nate Samson, Brunswick , 48.52. 2, Greg Violette, Westbrook , 48.83. 3, Colton Markevich, Bangor High School, 50.36. 4, Tim Smith, Gorham , 50.45. 5, Collin Chamberlain, Massabesic , 50.68. 6, Jacob Griffin, Cheverus , 50.79. 7, Caleb Fushillo, Massabesic , 51.92. 8, Kyle Ankermann, Scarborough , 52.45. Consolation Final — 9, Colin Harle, South Portland , 53.42. 10, Logan Herodes, Falmouth , 53.58. 11, John Giberti, Windham , 53.72. 12, Walker Church, Cheverus High School, 54.01. 13, Stuart Wolff-Goodrich, Kennebunk , 54.16. 14, Fedor Drown, Portland , 55.08. 15, Ben Wade, Mount Ararat High School, 55.09. 16, Alex Mills, Lewiston , 55.59.

500 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Jake Perron, Falmouth , 4:43.77. 2, Michael O’Donovan, Cheverus , 4:45.65. 3, Joseph Paluso, Windham High School, 4:46.64. 4, Noah Aube, Cony , 5:07.68. 5, Connor Perron, Falmouth , 5:08.90. 6, Tony Penk, Cheverus , 5:14.34. 7, Sam Carlson, Bangor , 5:16.12. 8, Stephen Comeau, Bangor High School, 5:19.35. Consolation Final — 9, Alex Bevier, Lawrence , 5:18.17. 10, Shane Moore, Cheverus , 5:26.64. 11, Angus McLean, Kennebunk , 5:27.06. 12, Eric Worden, Portland , 5:27.20. 13, Tristan DeYoung, Scarborough , 5:31.50. 14, Lyle Webster, Windham , 5:40.69. 15, Josh Blake, Windham 5:44.48. 16, Noah Cimenian, Kennebunk , 5:52.36.

200 Yard Freestyle Relay: Championship Final — 1, Cheverus (Jacob Griffin SO, Walker Church SR, Tim Jerome SR, Michael O’Donovan SO), 1:32.90. 2, Massabesic High School (Caleb Fushillo SO, Mason Darling JR, Cameron Mayhew JR, Collin Chamberlain SR), 1:33.36. 3, Brunswick (Ben Farrell SO, Henry Raker FR, Jacob Cost JR, Nate Samson SO), 1:33.80. 4, Bangor (Grant Lufkin JR, Leif Grosswiler SR, Stephen Comeau JR, Colton Markevich SR), 1:34.47. 5, Thornton Ad. (Aaron Tse SR, Ryan Lozeau SR, Bartu Erim SR, Chris Steward JR), 1:35.75. 6, Portland (Fedor Drown JR, Tyler Simpson JR, Chris Tomascak SR, Eric Worden JR), 1:35.98. 7, Lewiston High School (Matthew Charest SO, Alex Mills SR, Jakub Suransky SR, Peter Tirabassi SR), 1:37.68. 8, Gorham (Riley Jenson SO, Gunder Sandeno JR, Caleb Goodall SR, Tim Smith SR), 1:38.01. Consolation Final — 9, Scarborough (Caleb Delisle SR, David Grover SO, Nate Howard JR, Kyle Ankermann SO), 1:37.85. 10, Falmouth (Logan Herodes SO, Eric Anton JR, Nathan Ryer SO, Jake Perron JR), 1:38.15. 11, South Portland (Nick Alvarez JR, Thomas Richards JR, Christien Breau SR, Colin Harle SR), 1:38.24. 12, Kennebunk (Tyler Dumas JR, Andrew Zogg SO, Ryan Whalen JR, Stuart Wolff-Goodrich SR), 1:39.46. 13, Windham High School (John Giberti SO, Josh Blake SR, Sam Shoberg JR, Lyle Webster JR), 1:41.07. 14, Westbrook (Greg Violette JR, Brandon Labbe , Jordan Gattine SR, Sidney Bartlett FR), 1:41.24. 15, Cony (Dakota Douglas JR, Logan Testerman SO, Noah Aube SO, Bronson Kieltyka SR), 1:44.47. 16, Messalonskee (Spencer DeWitt JR, Griffin Burns SO, Daeghan Elkin JR, Benjamin Thibert SO), 1:48.18.

100 Yard Backstroke: Championship Final — 1, Nate Samson, Brunswick , 53.06. 2, Greg Violette, Westbrook , 54.49. 3, Jacob Cost, Brunswick , 54.51. 4, Louis Booysen, Bangor , 58.01. 5, Bartu Erim, Thornton Ad., 58.76. 6, Joe Manduca, Monmouth Ad., 58.86. 7, Timmer Sposato, Gorham , 58.99. 8, Adam Roland, Deering , 59.93.Consolation Final — 9, Thomas Nappo, Cheverus , 59.73. 10, Josh Labrecque, Windham , 59.74. 11, Sam Devine, Cheverus , 1:00.08. 12, Sam Shoberg, Windham , 1:00.88. 13, Ben Tompkins, Cheverus , 1:01.16. 14, Benjamin Thibert, Messalonskee , 1:02.21. 15, Justin Davis, Brewer , 1:03.94. 16, Noah Cimenian, Kennebunk , 1:05.19.

100 Yard Breaststroke: Championship Final — 1, Eric Delmonte, Deering , 57.61(STATE RECORD)#. 2, Liam Reading, Bangor , 59.97. 3, Matthew Charest, Lewiston , 1:01.59. 4, Joseph Paluso, Windham , 1:01.99. 5, John Devine, Cheverus , 1:03.43. 6, Peter Tirabassi, Lewiston , 1:04.14. 7, Tim Jerome, Cheverus , 1:05.73. 8, Mason Darling, Massabesic , 1:09.63. (Consolation Final) 9, Andrew Ye, Bangor High School, 1:07.90. 10, Adam Roland, Deering , 1:10.11. 11, Gustav Anderson, Cheverus , 1:10.13. 12, Cameron Mayhew, Massabesic High School, 1:10.31. 13, Brian Dysart, Hampden Ad., 1:10.55. 14, Ezra Frost, Bangor , 1:11.32. 15, Tyler Dumas, Kennebunk , 1:12.35. 16, Tristan DeYoung, Scarborough , 1:13.73.

400 Yard Freestyle Relay: Championship Final —1, Cheverus (Jacob Griffin SO, Kevin Kane SO, John Devine SR, Michael O’Donovan SO), 3:18.30. 2, Bangor (Sam Carlson FR, Louis Booysen SR, Liam Reading JR, David Smallwood SR), 3:18.57. 3, Massabesic (Caleb Fushillo SO, Cameron Mayhew JR, Mason Darling JR, Collin Chamberlain SR), 3:32.81. 4, Falmouth (Logan Herodes SO, Winslow Robinson SO, Connor Perron FR, Jake Perron JR), 3:32.92. 5, Lewiston (Jakub Suransky SR, Alex Mills SR, Peter Tirabassi SR, Matthew Charest SO), 3:34.59. 6, Windham (John Giberti SO, Sam Shoberg JR, Josh Labrecque SO, Joseph Paluso JR), 3:34.65. 7, South Portland (Nick Alvarez JR, JT Fix SO, Thomas Richards JR, Colin Harle SR), 3:35.38. 8, Portland (Fedor Drown JR, Tyler Simpson JR, Chris Tomascak SR, Eric Worden JR), 3:40.12. Consolation Final — 9, Deering (Alex Tucci SR, Roman Anderson FR, Adam Roland SO, Eric Delmonte SR), 3:35.37. 10, Kennebunk (Angus McLean FR, Alex Sullivan SO, Ryan Whalen JR, Stuart Wolff-Goodrich SR), 3:41.72. 11, Gorham (Timmer Sposato JR, Ben Clark FR, Riley Jenson SO, Gunder Sandeno JR), 3:52.34. 12, Thornton Ad. (Aaron Tse SR, Jake Steva SR, Ryan Lozeau SR, Will Morris SO), 3:55.44. 13, Brunswick (Edward Capoldo FR, Cody Buchheit SR, Rene Yost SO, Kadin Woolever SR), 3:56.76. 14, Scarborough (Nick L’Heureux SR, Noah Paradis SR, Andrew Chase SR, Joey Christian FR), 4:04.20. 15, Brewer (Jared Lynch JR, Evan Vidas SO, Garrett Field JR, Justin Davis JR), 4:05.22. 16, Cony (Dakota Douglas JR, Bronson Kieltyka SR, Bradley Beeckel JR, Dale Lapierre SO), 4:23.54.

Class B girls

At Bowdoin, Brunswick

200 Yard Medley Relay: Championship Final — 1, Mount Desert Island HS (Leila Johnston, Avalon Kerley, Lydia DaCorte, Sydney Wright), 1:51.21. 2, Cape Elizabeth High School (Taylor Herrera, Sadie Stiles, Sydney Wight, Caroline Herriman), 1:54.56. 3, Greely (Katie Dransfield, Sarah Lawless, Hwanhee Park, Kat Bower), 1:57.47. 4, Yarmouth (Brianna Jelly-Webber Abby Belisle Haley, Eliza Lunt, Teagan Snyder), 1:58.75. 5, Foxcroft Academy (Avery Carroll, Julia Annis, Gabie Johnson, Jillian Annis), 1:59.44. 6, Camden Hills Regional HS (Ella Scott, Keeli Wood, Anabel Carter, Emma Vannorsdall), 2:04.22. 7, Morse (Brittany Kaler Sophie Sreden, Lexi Stevenson, Madison Burch), 2:04.77. 8, John Bpast Memorial HS (Maliyan Binette, Kassidy Bate, Eliza Costigan, Rachel Brooks), 2:06.84. Consolation Final — 9, Winslow (Jessica Greeley, Sierra Hopkins, Bethany Winkin, Audrey Jones), 2:09.71. 10, Catherine McAuley (Natalie Carter, Ana Neff-Jendrasko, Lillie Donovan, Emma Spies), 2:11.92. 11, Old Town (Sarah Plunkett, Allison Ketch, Miranda Gifford, Joci St. Jean), 2:13.35. 12, George Stevens Academy (Emma Larson-Whittaker, Eunice Yang, Emma Richardson, Maya Pelletier), 2:15.56. 13, Lincoln Academy (Essie Martin, Heidi Zeigra, Elise Dumont, Rowan Caroll-Christopher), 2:16.08. 14, Belfast Area High School (Morgan Fernald, Lacey Durkee, Jessica Clapp, Kaylen Ottman), 2:16.42. 15, Gardiner Area (Isabella Ucci, Karen IP, Taylor Freeman, Anatasia Carr), 2:17.22. —, Ellsworth (Olivia Partridge, Katie Walton, Jess Cohen, Camilla Hafstad), DQ.

200 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Sydney Wight, CAPE, 1:55.89. 2, Lydia DaCorte, MDI, 1:57.08. 3, Hwanhee Park, GREE, 1:57.23. 4, Amelia Deady, WAYN, 1:59.97. 5, Ellen Silk, WAYN, 2:01.31. 6, Ciara Ferguson, STDOM, 2:07.59. 7, Katie Bacall, GREE, 2:09.68. 8, Meagan Currie, GREE, 2:11.32. Consolation Final — 9, Camilla Civiello, GREE, 2:06.87. 10, Ella Scott, CAMD, 2:10.77. 11, Eliza Oliver, YARM, 2:11.30. 12, Eli Hinerfeld, MDI, 2:11.59. 13, Kaylen Ottman, BELF, 2:12.88. 14, Allison Plummer, MORSE, 2:13.08. 15, Taylor Paulison, RICH, 2:13.20. 16, Aiesha Sargent, ORO, 2:15.28.

200 Yard IM: Championship Final —1, Ana Neff-Jendrasko, MCAU, 2:11.72. 2, Avalon Kerley, MDI, 2:15.35. 3, Sonia Lin, NYA, 2:16.18. 4, Eliza Costigan, BAPST, 2:19.15. 5, Heidi Zeigra, LINC, 2:23.68. 6, Emma Gutheinz, CAMD, 2:26.02. 7, Maya Philbrick, GREE, 2:26.69. 8, Nicole Robitaille, STDOM, 2:28.08. Consolation Final — 9, Sarah Soucek, MDI, 2:24.85. 10, Sadie Stiles, CAPE, 2:26.80. 11, Sarah Loring, CAPE, 2:28.79. 12, Jess Cohen, ELLS, 2:28.85. 13, Allison Coon, GREE, 2:30.77. 14, Emilie Burrill, NYA, 2:31.53. 15, Kylie Gray, ORO, 2:31.75. 16, Sarah Vaillancourt, OT, 2:36.46.

50 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Leila Johnston, MDI, 23.56. 2, Ann Tolan, MORSE, 24.39. 3, Abby Belisle Haley, YARM, 24.76. 4, Julia Annis, FOX, 24.85. 5, Anabel Carter, CAMD, 25.07. 6, Caroline Herriman, CAPE, 25.42. 7, Sydney Wright, MDI, 26.00. 8, Helen Carter, CAMD, 26.04. Consolation Final — 9, Eliza Carter, CAMD, 26.32. 10, Molly Foley, GRVL, 26.57. 11, Karen IP, GARD, 26.61. 12, Julia West, WISC, 26.62. 13, Katie Connolly, CAPE, 26.86. 14, Kiera MacWhinnie, WAYN, 27.08. 15, Katie Dransfield, GREE, 27.10. 16, Kat Bower, GREE, 27.32.

1 mtr Diving: Championship Final — 1, Kayla Bousfield, BAPST, 309.45. 2, Michaela Pinette, CAPE, 243.65. 3, Anni Ball, CAPE, 211.15. 4, Sierra Bloom, MDI, 209.00. 5, Nellie LaValle, MDI, 178.55. 6, Chelsea Schroeder, MDI, 178.40.

100 Yard Butterfly: 1, Colby Harvey, WAYN, 54.97. 2, Sydney Wight, CAPE, 57.72. 3, Abby Belisle Haley, YARM, 57.97. 4, Ellen Silk, WAYN, 58.06. 5, Eliza Costigan, BAPST, 1:02.03. 6, Nicole Robitaille, STDOM, 1:04.42. 7, Eliza Carter, CAMD, 1:06.14. 8, Gabie Johnson, FOX, 1:06.85. Consolation Final — 9, Avery Carroll, FOX, 1:04.37. 10, Jess Cohen, ELLS, 1:05.98. 11, Olivia Erickson, MDI, 1:08.60. 12, Aubrie Boyce, MDI, 1:08.87. 13, Hannah Butland, GREE, 1:10.30. 14, Sierra Bates, CAPE, 1:10.49. 15, Arden Wing, CAPE, 1:11.30. 16, Maya Philbrick, GREE, 1:11.32.

100 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Leila Johnston, MDI, 51.67. 2, Ann Tolan, MORSE, 53.88. 3, Anabel Carter, CAMD, 54.68. 4, Amelia Deady, WAYN, 54.71. 5, Caroline Herriman, CAPE, 57.16. 6, Sydney Wright, MDI, 57.28. 7, Eunice Yang, GSA, 57.70. 8, Camilla Civiello, GREE, 58.22. Consolation Final — 9, Molly Foley, GRVL, 57.68. 10, Helen Carter, CAMD, 57.83. 11, Karen IP, GARD, 59.82. 12, Katie Connolly, CAPE, 1:00.05. 13, Kat Bower, GREE, 1:00.18. 14, Eliza Oliver, YARM, 1:00.29. 15, Teagan Snyder, YARM, 1:00.40. 16, Lauren Williams, GREE, 1:00.57.

500 Yard Freestyle: Championship Final — 1, Lydia DaCorte, MDI, 5:18.19. 2, Hwanhee Park, GREE, 5:18.56. 3, Mary Erb, KENT, 5:20.89. 4, Katie Bacall, GREE, 5:44.70. 5, Moira Pieri, CAMD, 5:46.26. 6, Meagan Currie, GREE, 5:48.15. 7, Ella Scott, CAMD, 5:51.68. 8, Sarah Soucek, MDI, 5:54.40. Consolation Final — 9, Sarah Loring, CAPE, 5:49.44. 10, Aiesha Sargent, ORO, 5:52.42. 11, Kaylen Ottman, BELF, 5:52.67. 12, Molly Burr, ORO, 5:58.52. 13, Maya Pelletier, GSA, 5:59.43. 14, Shannon Howard, CAPE, 6:03.57. 15, Allison Plummer, MORSE, 6:05.51. 16, Gabby Lawrence, CAPE, 6:05.61.

200 Yard Freestyle Relay: Championship Final —1, Mount Desert Island HS (Leila Johnston, Avalon Kerley, Sydney Wright, Lydia DaCorte), 1:40.22. 2, Waynflete School (Amelia Deady, Ellen Silk, Kiera MacWhinnie, Colby Harvey), 1:42.70. 3, Cape Elizabeth (Caroline Herriman, Sierra Bates, Katie Connolly, Sydney Wight), 1:44.07. 4, Camden Hills Regional HS (Helen Carter, Emma Gutheinz, Eliza Carter, Anabel Carter), 1:44.32. 5, Yarmouth (Eliza Lunt, Eliza Oliver, Cara Ricciardi, Abby Belisle Haley), 1:45.77. 6, Morse (Bronwyn Morissette, Madison Burch , Allison Plummer, Ann Tolan), 1:49.76. 7, Greely (Kat Bower Cat Maker, Allison Coon, Maggie Reed), 1:52.63. 8, Old Town (Alexis Rutherford, Johanna Burgason, Katelyn Cross, Harley Denning), 1:58.00. Consolation Final — 9, Gardiner Area (Taylor Freeman, Anatasia Carr, Isabella Ucci, Karen IP), 1:58.01. 10, Lincoln Academy (Heidi Zeigra, Rowan Caroll-Christopher, Elise Dumont, Essie Martin), 1:58.14. 11, John Bpast Memorial HS (Courtney Prue, Hannah Drummond, Jane Branch, Rachel Brooks), 1:58.46. 12, Catherine McAuley (Ana Neff-Jendrasko, Sarah Schnupp, Emma Spies, Natalie Carter), 1:58.80. 13, George Stevens Academy (Eunice Yang, Emma Larson-Whittaker, Cedar Slagle , Maya Pelletier), 1:59.30. 14, Orono 2:06.74. 15, Hermon High School (Alisha Stadig, Abigail DeHaas, Sabrina Growe, Megan Johnston), 2:07.65. —, Winslow (Natalie Greene, Hope Winkin, Jessica Greeley, Paige Smith), DQ.

100 Yard Backstroke: Championship Final — 1, Colby Harvey, WAYN, 58.64. 2, Ana Neff-Jendrasko, MCAU, 1:00.47. 3, Katie Dransfield, GREE, 1:03.42. 4, Avery Carroll, FOX, 1:04.64. 5, Emma Gutheinz, CAMD, 1:05.22. 6, Heidi Zeigra, LINC, 1:05.46. 7, Gabie Johnson, FOX, 1:05.96. 8, Ciara Ferguson, STDOM, 1:06.31. Consolation Final — 9, Brittany Kaler, MORSE, 1:04.41. 10, Taylor Paulison, RICH, 1:07.28. 11, Taylor Herrera, CAPE, 1:08.93. 12, Lauren Williams, GREE, 1:08.96. 13, Bronwyn Morissette, MORSE, 1:09.97. 14, Mary Ellen Sharp, MDI, 1:10.00. 15, Molly Burr, ORO, 1:10.39. 16, Sarah Vaillancourt, OT, 1:12.64.

100 Yard Breaststroke: Championship Final — 1, Sonia Lin, NYA, 1:07.09. 2, Julia Annis,FOX, 1:08.92. 3, Mary Erb, KENT, 1:09.20. 4, Eliza Lunt, YARM, 1:09.56. 5, Sadie Stiles, CAPE, 1:10.00. 6, Avalon Kerley, MDI, 1:10.26. 7, Moira Pieri, CAMD, 1:14.15. 8, Eunice Yang, GSA, 1:14.22. Consolation Final — 9, Sierra Hopkins, WIN, 1:15.29. 10, Emilie Burrill, NYA, 1:15.40. 11, Kassidy Bate, BAPST, 1:16.55. 12, Aubrie Boyce, MDI, 1:17.36. 13, Keeli Wood, CAMD, 1:17.62. 14, Rose Baillie, CAPE, 1:17.85. 15, Kylie Gray, ORO, 1:18.03. —, Julia West, WISC, DQ.

400 Yard Freestyle Relay: Championship Final — 1, Waynflete School (Amelia Deady, Ellen Silk, Kiera MacWhinnie, Colby Harvey), 3:46.79. 2, Greely (Katie Dransfield, Katie Bacall, Camilla Civiello, Hwanhee Park), 3:55.62. 3, Camden Hills Regional HS (Eliza Carter, Emma Gutheinz, Keeli Wood, Helen Carter), 3:59.13. 4, Morse (Brittany Kaler, Bronwyn Morissette, Allison Plummer, Ann Tolan), 4:00.59. 5, Mount Desert Island HS (Eli Hinerfeld, Olivia Erickson, Sarah Soucek, Aubrie Boyce), 4:02.82. 6, Cape Elizabeth (Sarah Loring, Jane Vaughan, Sierra Bates, Shannon Howard), 4:09.56. 7, Yarmouth (Eliza Oliver, Cara Ricciardi, Brianna Jelly-Webber, Teagan Snyder), 4:10.26. 8, Old Town High School (Harley Denning, Katelyn Cross, Sarah Vaillancourt, Alexis Rutherford), 4:22.85. Consolation Final — 9, Winslow (Paige Smith, Audrey Jones, Bethany Winkin, Sierra Hopkins), 4:13.13. 10, Orono (Emily Neville, Aiesha Sargent, Molly Burr, Kylie Gray), 4:17.31. 11, John Bpast Memorial HS (Kassidy Bate, Rachel Brooks, Maliyan Binette, Eliza Costigan), 4:18.53. 12, Belfast Area (Morgan Fernald, Lacey Durkee, Jessica Clapp, Kaylen Ottman), 4:28.89. 13, Waterville Senior (Margaret Reisert, Kathryn Bernier, Izzy Labbe, Olivia Jones), 4:30.77. 14, Ellsworth (Katie Walton, Madie Young, Lily Watanabe, Jess Cohen), 4:32.24. 15, Gardiner Area High School (Isabella Ucci, Katie Heath, Taylor Freeman, Anatasia Carr), 4:38.85. 16, Erskine Academy (Kelby Leary, Zoe Mathers, Sarah Ellis, Phoebe Fleck), 4:52.91.

Class B state boys meet

At Bowdoin, Brunswick

(Timed finals meet)

1. Greely 289. 2. Morse 263. 3. Cape Elizabeth 197. 4. Camden Hills 196. 4. Mount Desert Island 196. 6, Ellsworth 179. 7. Old Town 137. 8. Waterville 131. 9. Yarmouth 92. 10. Belfast 87. 11. Waynflete 80. 12. John Bapst Memorial 60. 13. Presque Isle 56. 14. Orono 55. 15. Erskine Academy 41. 16. Hyde 35. 17. Oceanside 31. 18. Boothbay Region 21. 19. Wiscasset 17. 20. Lincoln Academy 16. 21. Kents Hill School 14. 22. Foxcroft Academy 8. 22. Winslow 8. 24. Caribou 7. 25. George Stevens Academy 6. 26. Saint Dominic 1.

200 Yard Medley Relay: 1, Greely (Jack Benoit, Griffin Fluet, Jonathan Dunnett, Connor Russell), 1:42.38. 2, llsworth (Talor Hamilton, Hayden Sattler, Sam Alvarado, Cooper Holmes), 1:44.76. 3, Cape Elizabeth (Alex Mukai, Reese McFarlane, Jordan Petersen, Griffin Thoreck), 1:45.51. 4, Waterville Senior (Ben Wehry, Adrian Rivas, Alan Baez, Emmett deMaynadier), 1:47.89. 5, Morse (Patrick McKenna, Kyle Bauer, Wesley McKenna, Otto Werwaiss), 1:49.14. 6, Old Town (Jake Ketch, Garrett Stoyell, Nick Gould, Nate St. Jean), 1:50.61. 7, Mount Desert Island HS (Kristoph Naggert, Thomas Gallup, Hutchin Gerrish, Dylan Carroll), 1:52.36. 8, Yarmouth (Ethan Nightingale, Brandon Felker, Dale Klingensmith, Jack Snyder), 1:54.44. 9, John Bapst (James VanKirk, Michael Wells, Benjamin VanKirk, Deven Tiesl), 1:55.50. 10, Waynflete School (Booway Bikales, Tom Silk, Caleb Levine, Sam Frederick), 1:55.86. 11, Presque Isle (Dustin Drabek, Matt Burtt, Nate Dewitt, Alex Hemphill), 1:56.44. 12, Belfast Area (Kevin Miller, Andrew Goguen, Garrett Smith, Hendrick Andrews), 2:02.31. 13, Boothbay Region (Karl Alamo, Chris Groning, Brad Tibbetts, Austin Crocker), 2:07.99. 14, Lincoln Academy (Camden Gulden, Nathan Osborne, Billy Seaman, Whitman Vaughan), 2:10.25. 15, Erskine Academy (Justin Davis, Jon Boynton Colin Fagin, Sam Stevens), 2:10.55. 16, Winslow (Tim Speropolous, David Grant, Harrison Clark, Jordan Sears), 2:11.66. 17, Orono (Ben Blood, Noah Burr, Tom Boss, Jordan Guillaume), 2:13.30. 18, George Stevens Academy (Devon Oppedisano, Alex Wang, Lucas Theoharidis, Nick Steenberg), 2:15.58.

200 Yard Freestyle: 1, Julian Abaldo, CAMD, 1:47.41. 2, Jordan Petersen, CAPE, 1:51.12. 3, Ben Wehry, WATER, 1:51.77. 4, Nick Gould, OT, 1:53.42. 5, Alex Mukai, CAPE, 1:54.82. 6, Wesley McKenna, MORSE, 1:55.17. 7, Pierce DiMauro, MDI, 1:56.27. 8, Josh Valentine, MORSE, 1:56.82. 9, Sam Alvarado, ELLS, 1:57.23. 10, Booway Bikales, WAYN, 1:59.45. 11, Jackson Winslow, BELF, 2:01.80. 12, Jack Schnetzer, BELF, 2:01.97. 13, Jordan Merrifield, GREE, 2:03.15. 14, Camden Fitzgerald, MORSE, 2:03.40. 15, Logan Vashon, WIN, 2:04.49. 16, Michael Wells, BAPST, 2:04.87. 17, Will Russell, GREE, 2:05.99. 18, Braelen Creswell, YARM, 2:07.71. 19, Caleb Hand, BAPST, 2:08.58. 20, Austin Scott, CARI, 2:09.08. 21, Austin Fanburg, WAYN, 2:09.12. 22, Austin Crocker, BBAY, 2:11.70.

200 Yard IM: 1, Jonathan Dunnett, GREE, 1:57.14. 2, Noah Burr, ORO, 2:02.50. 3, Thomas Gallup, MDI, 2:05.15. 4, Cooper Holmes, ELLS, 2:06.04. 5, Kyle Bauer, MORSE, 2:09.88. 6, Drew Ceglinski, MORSE, 2:09.93. 7, Connor Rog, GREE, 2:11.12. 8, Colin Viele, WISC, 2:17.91. 9, Tom Silk, WAYN, 2:18.60. 10, Emmett deMaynadier, WATER, 2:19.81. 11, Camden Gulden, LINC, 2:20.23. 12, James VanKirk, BAPST, 2:21.06. 13, Brandon Felker, YARM, 2:21.68. 14, Hutchin Gerrish, MDI, 2:23.86. 15, Deven Tiesl, BAPST, 2:23.90. 16, Ethan DuPerre, CAPE, 2:24.39. 17, Michael Dempski, STDOM, 2:25.20. 18, Dustin Drabek, PI, 2:26.43. 19, Nate St. Jean, OT, 2:27.99. 20, Kevin Miller, BELF, 2:28.03. 21, Spencer Jones, WATER, 2:30.41. 22, Patrick McKenna, MORSE, 2:30.92.

50 Yard Freestyle: 1, Talor Hamilton, ELLS, 22.19. 2, Mark McCluskey, CAMD, 22.31. 3, Kyle Crans, CAMD, 22.61. 4, Adrian Rivas, WATER, 23.00. 5, Richard Ramirez, HYDE, 23.41. 6, Tucker Banger, MORSE, 23.45. 7, Ethan Nightingale, YARM, 23.57. 8, Brandon Smith, ERSK, 23.65. 9, Noah Liscord, KENT, 24.28. 10, Griffin Thoreck, CAPE, 24.36. 11, Nate Dewitt, PI, 24.41. 12, Brandon Benson, CAMD, 24.59. 13, Whitman Vaughan, LINC, 24.76. 14, Kohl Shaw, MDI, 24.83. 15, Reese McFarlane, CAPE, 24.84. 16, Jack Snyder, YARM, 24.86. 17, Paden Stanton, MORSE, 25.10. 18, Otto Werwaiss, MORSE, 25.15. 19, Logan Thompson, WA, 25.19. 20, Charles Guild, GREE, 25.29. 21, Connor Thoreck, CAPE, 25.40. 22, Garrett Stoyell, OT, 25.49. 23, Drew St. Jean, OT, 25.52. 24, Jacob Crockett, OCEAN, 25.59. 25, Oliver Kruze, MORSE, 25.65. 26, Matt Mills, HALL, 25.66. 27, Owen Thoreck, CAPE, 25.76. 28, Berke Taner, FOX, 25.80. 29, Andrew Simoneau, GREE, 25.86. 30, Sam Crockett, OCEAN, 25.88. 31, Jack Rotondi, GREE, 25.95. 32, Dylan Carroll, MDI, 26.36. 33, Tim Clifford, WAYN, 26.44. 34, Austin Crocker, BBAY, 26.61. 35, Logan Vashon, WIN, 26.72. 36, Dominic D’Angelo, OT, 26.73. 37, Sam Frederick, WAYN, 27.01. 38, Tom Boss, ORO, 27.30. 39, Hendrick Andrews, BELF, 27.35. 40, Joshua Jones, PI, 27.73.

1 mtr Diving: 1, Will Greene, MDI, 383.20. 2, Bryce DiMauro, MDI, 224.15. 3, Herve Marie, ORO, 194.15.

100 Yard Butterfly:1, Jonathan Dunnett, GREE, 52.30. 2, Kyle Crans, CAMD, 54.23. 3, Jordan Petersen, CAPE 54.83. 4, Alden Mason, OCEAN, 55.89. 5, Brandon Smith, ERSK, 57.12. 6, Griffin Fluet, GREE, 57.20. 7, Nate Dewitt, PI, 57.59. 8, Wesley McKenna, MORSE, 58.67. 9, Caleb Levine, WAYN, 58.81. 10, Austin Scott, CARI, 1:00.52. 11, Emmett deMaynadier, WATER, 1:00.92. 12, Alan Baez, WATER, 1:01.23. 13, Otto Werwaiss, MORSE, 1:02.06. 14, Brad Tibbetts, BBAY, 1:02.07. 15, Austin Fanburg, WAYN, 1:03.13. 16, Michael Dempski, STDOM, 1:03.51. 17, Burke Riley, HYDE, 1:04.11. 18, Harrison Clark, WIN, 1:05.12. 19, Gavin Felch, MDK, 1:05.48. 20, Matheson Dempski, STDOM, 1:05.82. 21, Sam Storer, WISC, 1:06.40. 22, Deven Tiesl, BAPST, 1:06.53. 23, Drew St. Jean, OT, 1:06.81. 24, Benjamin VanKirk, BAPST, 1:06.93. 25, Tyler Wallace, MORSE, 1:07.46. 26, Ben Blood, ORO, 1:09.44. 27, Oliver Kruze, MORSE, 1:10.16. 28, Karl Alamo, BBAY, 1:10.73. 29, Dale Klingensmith, YARM, 1:11.29. 30, Dominic D’Angelo, OT, 1:11.95. 31, Leo Wing, CAPE, 1:12.70. 32, Bryce DiMauro, MDI, 1:17.90.

100 Yard Freestyle: 1, Talor Hamilton, ELLS, 48.56. 2, Mark McCluskey, CAMD, 49.44. 3, Jack Benoit, GREE, 50.34. 4, Ryan Plante, GREE, 50.59. 5, Nick Gould, OT, 50.73. 6, Tucker Banger, MORSE, 51.87. 7, Jake Ketch, OT, 52.22. 8, Ben Wehry, WATER, 52.24. 9, Kyle Long, CAPE, 52.42. 10, Richard Ramirez, HYDE, 52.77. 11, Connor Russell, GREE, 52.85. 12, Noah Liscord, KENT, 53.26. 13, Brandon Benson, CAMD, 54.04. 14, Max Gurney, MORSE, 54.40. 15, Clay Carroll, FOX, 54.60. 16, Kohl Shaw, MDI, 54.64. 17, Whitman Vaughan, LINC, 54.91. 18, Camden Gulden, LINC, 55.25. 19, Andrew Goguen, BELF, 55.65. 20, Griffin Thoreck, CAPE, 56.05. 21, Jack Snyder, YARM, 56.57. 22, Logan Thompson, WA, 57.01. 23, Camden Grant, BAPST, 57.72. 24, Berke Taner, FOX, 57.94. 25, Tyler Wallace, MORSE, 59.10.

500 Yard Freestyle: 1, Julian Abaldo, CAMD, 4:56.75. 2, Sam Alvarado, ELLS, 5:00.09. 3, Noah Burr, ORO, 5:01.12. 4, Alex Mukai, CAPE, 5:03.78. 5, Josh Valentine, MORSE, 5:15.61. 6, Jackson Winslow, BELF, 5:19.18. 7, Booway Bikales, WAYN, 5:22.90. 8, Connor Rog, GREE, 5:24.94. 9, Camden Fitzgerald, MORSE, 5:28.65. 10, Kristoph Naggert, MDI, 5:31.87. 11, Jack Schnetzer, BELF, 5:34.77. 12, Garrett Smith, BELF, 5:39.43. 13, Jordan Merrifield, GREE, 5:42.12. 14, Hutchin Gerrish, MDI, 5:42.59. 15, Caleb Levine, WAYN, 5:43.14. 16, Will Russell, GREE, 5:43.21. 17, Cameron Marco, MORSE, 5:44.10. 18, Caleb Hand, BAPST, 5:47.02. 19, Michael Wells, BAPST, 5:53.03. 20, Dustin Drabek, PI, 5:56.80. 21, Stephen Bennett, CAPE, 5:59.09. 22, Spencer Jones, WATER, 5:59.29. 23, Peterson Silk, WAYN, 6:01.44. 24, Braelen Creswell, YARM, 6:02.36. 25, Brian Whalley, ELLS, 6:02.66. 26, Keegan Feero, OT, 6:04.23. 27, Matheson Dempski, STDOM, 6:24.93.

200 Yard Freestyle Relay: 1, Camden Hills Regional HS (Mark McCluskey, Brandon Benson, Julian Abaldo, Kyle Crans), 1:31.36. 2, Morse (Kyle Bauer, Otto Werwaiss, Drew Ceglinski, Tucker Banger), 1:34.84. 3, Greely (Ryan Plante, Griffin Fluet, Connor Rog, Connor Russell), 1:36.71. 4, Cape Elizabeth (Jordan Petersen, Reese McFarlane, Kyle Long, Griffin Thoreck), 1:37.26. 5, Yarmouth (Brandon Felker, Braelen Creswell, Jack Snyder, Ethan Nightingale), 1:39.34. 6, Mount Desert Island HS (Kohl Shaw, Hutchin Gerrish, Dylan Carroll, Pierce DiMauro), 1:40.73. 7, Old Town (Nate St. Jean, Dominic D’Angelo, Drew St. Jean, Garrett Stoyell), 1:42.75. 8, Presque Isle (Alex Hemphill, Matt Burtt, Joshua Jones, Nate Dewitt), 1:44.26. 9, Belfast Area (Hendrick Andrews, Jack Schnetzer, Jackson Winslow, Garrett Smith), 1:44.52. 10, Hyde School (Matthew Lupovich, Noah Horning, Burke Riley, Richard Ramirez), 1:47.73. 11, John Bapst Memorial HS (Kyle Kenney Benjamin VanKirk, Caleb Hand, Camden Grant), 1:48.40. 12, Boothbay Region (Austin Crocker, Chris Groning, Karl Alamo, Brad Tibbetts), 1:48.43. 13, Waynflete School (Sam Frederick, Cody Tiparos, Peterson Silk Austin Fanburg), 1:48.46. 14, George Stevens Academy (Nick Steenberg, Garrison Looke, Evan Soukup, Devon Oppedisano), 1:52.82. 15, Ellsworth High School (Jack McKechnie, Johnathon Oleson, David Chen, Brian Whalley),1:54.78. 16, Winslow (Jordan Sears, David Grant, Tim Speropolous, Logan Vashon), 1:55.31. 17, Waterville Senior (Adrian Rivas, Avery Isbell, Joe Oliver, Spencer Jones), 1:57.83. 18, Saint Dominic Academy (Thomas Weeks, Wesley Haire, Spencer Ward, Michael Dempski), 1:59.26. 19, Orono (Herve Marie, Will Martin, Nick Cavazos, Chase Bruton), 2:15.86.

100 Yard Backstroke: Jack Benoit, GREE, 56.05. 2, Ethan Nightingale, YARM, 56.99. 3, Alden Mason, OCEAN, 58.27. 4, Ryan Plante, GREE, 58.28. 5, Jake Ketch, OT, 1:00.51. 6, Drew Ceglinski, MORSE, 1:00.52. 7, James VanKirk, BAPST, 1:02.71. 8, Kyle Long, CAPE, 1:03.20. 9, Max Gurney, MORSE, 1:04.10. 10, Patrick McKenna, MORSE, 1:05.30. 11, Ethan DuPerre, CAPE, 1:06.72. 12, Cameron Marco, MORSE, 1:07.65. 13, Nate St. Jean, OT, 1:07.94. 14, Alan Baez, WATER, 1:07.98. 15, Kevin Miller, BELF, 1:08.09. 16, Sam Storer, WISC, 1:08.34. 17, Camden Grant, BAPST, 1:08.55. 18, Peterson Silk, WAYN, 1:08.64. 19, Justin Davis, ERSK, 1:10.87. 20, Tony DeMarco, CAPE, 1:11.66. 21, Zeb Keith-Hardy, MSSM, 1:11.72. 22, Gavin Felch, MDK, 1:12.10. 23, Max Peeters, WA, 1:13.83. 24, Ben Blood, ORO, 1:14.36. 25, Karl Alamo, BBAY, 1:14.69.

100 Yard Breaststroke: 1, Thomas Gallup, MDI, 59.20. 2, Cooper Holmes, ELLS, 1:02.60. 3, Adrian Rivas, WATER, 1:02.71. 4, Griffin Fluet, GREE, 1:04.82. 5, Kyle Bauer, MORSE, 1:06.07. 6, Hayden Sattler, ELLS, 1:06.30. 7, Reese McFarlane, CAPE, 1:07.10. 8, Connor Russell, GREE, 1:07.33. 9, Pierce DiMauro, MDI, 1:08.57. 10, Kristoph Naggert, MDI, 1:10.54. 11, Clay Carroll, FOX, 1:10.65. 12, Colin Viele, WISC, 1:10.97. 13, Andrew Goguen, BELF, 1:11.26. 14, Tom Silk, WAYN, 1:11.39. 15, Garrett Stoyell, OT, 1:12.06. 16, Connor Thoreck, CAPE, 1:12.59. 17, Brad Tibbetts, BBAY, 1:12.62. 18, Brandon Felker, YARM, 1:13.77. 19, Harrison Clark, WIN, 1:13.86. 20, Alex Hemphill, PI, 1:14.20. 21, Jacob Crockett, OCEAN, 1:14.26. 22, Jacob Barnaby, OT, 1:14.63. 23, Matt Burtt, PI, 1:15.10. 24, Sam Crockett, OCEAN, 1:15.48. 25, Matt Mills, HALL, 1:19.77. 26, Max Peeters, WA, 1:24.03. 27, Zeb Keith-Hardy, MSSM, 1:24.10.

400 Yard Freestyle Relay: 1, Camden Hills Regional HS (Mark McCluskey, Brandon Benson, Julian Abaldo, Kyle Crans), 3:22.03. 2, Greely (Jonathan Dunnett, Connor Rog, Ryan Plante, Jack Benoit), 3:29.77. 3, Morse (Wesley McKenna, Drew Ceglinski, Max Gurney, Tucker Banger), 3:31.75. 4, Ellsworth (Sam Alvarado, Hayden Sattler, Cooper Holmes, Talor Hamilton), 3:32.99. 5, Mount Desert Island HS (Kohl Shaw, Pierce DiMauro, Kristoph Naggert, Thomas Gallup), 3:34.78. 6, Old Town (Drew St. Jean, Keegan Feero, Jake Ketch, Nick Gould), 3:41.11. 7, Cape Elizabeth (Alex Mukai, Ethan DuPerre, Wyatt Page, Kyle Long ), 3:42.45. 8, Waterville Senior (Ben Wehry, Alan Baez, Caelan Lecrone, Emmett deMaynadier), 3:43.04. 9, Belfast Area (Jack Schnetzer, Andrew Goguen, Garrett Smith, Jackson Winslow), 3:48.23. 10, Waynflete School (Booway Bikales, Tim Clifford, Tom Silk, Caleb Levine), 3:49.09. 11, Erskine Academy (Brandon Smith, Colin Fagin, Madison Bodine, Sam Stevens), 3:52.93. 12, John Bapst Memorial HS (Michael Wells, Camden Grant, Deven Tiesl, James VanKirk), 3:53.04. 13, Yarmouth (Braelen Creswell, Dale Klingensmith, Paul McNeil, Camden Thaxter), 3:58.48. 14, Orono (Tom Boss, Jordan Guillaume, Ben Blood, Noah Burr), 4:01.60. 15, Presque Isle (Leigh Buck, Matt Burtt, Alex Hemphill, Dustin Drabek), 4:15.70. 16, Winslow (Tim Speropolous, David Grant, Harrison Clark, Logan Vashon), 4:16.70. 17, George Stevens Academy (Nick Steenberg, Garrison Looke, Evan Soukup, Lucas Theoharidis), 4:24.07. 18, Saint Dominic Academy (Michael Dempski, Matheson Dempski, Will Sheats, Thomas Weeks), 4:33.70.